Interiören på Guts & Glorys kontor med skrivbord

Kontakt

Funderar du på ett kommunikationsproblem? Funderar du på att byta byrå? Funderar du på att byta jobb? Tveka inte – hör av dig direkt, så bokar vi in en tid och tar en kopp. Det kan ju vara början på en väldigt fin och framgångsrik vänskap!

Missa inte Guts & Glory på sociala media; där hittar du de senaste uppdateringarna om såväl våra jobb som våra påhitt i övrigt här på byrån.

Bli kund?

Funderar du på att byta byrå? Skulle du vilja veta lite mer om oss? Hör av dig till någon av våra två kundansvariga – Ivan Matanovic eller Niclas Nilsson (kontaktuppgifter nedan) – så bokar vi in en träff och tar en kopp. Eller ta en titt på några av våra jobb först.

Se våra jobb

Jobb eller praktik?

Är du duktig? Driven? Ambitiös? Håller du med vårt manifest på startsidan? Då kanske du skulle arbeta eller praktisera på Guts & Glory. Skicka lite info om dig själv, ett CV, samt din portfölj till jobb@gutsglory.se – så återkommer vi så snart vi bara kan.

Så här tänker vi

Niclas Nilsson

VD/Strateg/Kundansvarig
niclas@gutsglory.se
0706902671

Ivan Matanovic

CD/Strateg/Kundansvarig
ivan@gutsglory.se
0705858950

Susann Karlberg

Projektledare
susann@gutsglory.se
0709719490

Martin Johansson

Art Director/Head of Design
martin@gutsglory.se
0708266705

Amanda Englund

Formgivare
amanda@gutsglory.se
0768999798

Hanne Glave

Formgivare
hanne@gutsglory.se
0768946959

Rebecka Svinhufvud

Copywriter
rebecka@gutsglory.se
040102670

Christian Hultberg

Copywriter (frilans)
info@gutsglory.se
040102670

Peter Anderhagen

Webb (frilans)
info@gutsglory.se
040102670

Interiören på Guts & Glorys kontor med skinnsoffa